HomeKarieraStanowiskaAdministration and Finance Assistant
Forma zatrudnienia:

Contract

Lokalizacja:

Poland

Specjalizacja:

Customer Support

Praca zdalna:

Nie

Kluczowe Obowiązki:

  • wspieranie zespołu administracyjno-finansowego w codziennych zadaniach;
  • przetwarzanie dokumentacji księgowej zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy;
  • wprowadzanie i aktualizowanie informacji w bazach danych i systemach księgowych (np. Optima, Hubspot);
  • automatyzacja procesu wystawiania faktur sprzedaży;
  • tworzenie i rozwój narzędzi do analizy i raportowania;
  • przygotowywanie raportów, prezentacji, cyklicznych podsumowań;
  • wyjaśnianie zapytań związanych z terminowością płatności i windykacją;
  • obsługa spraw celno-skarbowych spółki;
  • przetwarzanie zamówień dla innych działów firmy,
  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów księgowych wraz z wysyłką dokumentacji;
  • współpraca z innymi działami;
  • czynna pomoc w zarządzaniu polityką finansową firmy
Wymagania:

  • m.in. roczne doświadczenie na stanowisku Asystenta ds. Finansów i Administracji, Oficera Finansowego lub na podobnym stanowisku
  • podstawowa znajomość polskiej rachunkowości;
  • świetna znajomość funkcji Excela i Excela
  • własna inicjatywa i  chęć przejmowania na własność dziejących procesów
  • wysoki poziom uczciwości i wiarygodności
  • umiejętność pracy z informacjami poufnymi
  • organizacja własnej pracy i procesów
  • wysoki poziom dbałości o szczegóły
  • umiejętność pracy w zespole
  • pozytywne nastawienie
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Aplikuj, kiedy chcesz

Chcesz u nas pracować, ale nie wpadła Ci w oko żadna z ofert pracy? Wyślij CV i przybliż nam swoje najmocniejsze strony. Zawsze szukamy utalentowanych osób, które mogłyby dołączyć do naszego zespołu.