HomeKarieraStanowiskaInżynier systemów wbudowanych – Firmware
Forma zatrudnienia:

B2B/Contract

Lokalizacja:

Poland

Specjalizacja:

Hardware/R&D

Praca zdalna:

Tak

Obowiązki:

Czynne uczestnictwo w badaniach przemysłowych przy tworzeniu sensora mobilnego

Projektowanie i tworzenie architektury oprogramowania mobilnych sensorów jakości powietrza

Opracowanie założeń koncepcyjnych i projektowych elektroniki urządzeń

Programowanie sterowników do urządzeń pomiarowych

Programowanie algorytmów zbierających i przetwarzających dane

Programowanie sterowników do modułów komunikacji bezprzewodowej

Wymagania:

Dobra umiejętność programowania w C/C++,

Doświadczenie w programowaniu procesorów z rodziny ARM (Cortex M0, M1, M4)

Znajomość podstawowych protokołów komunikacyjnych (I2C, SPI, UART)

Podstawy optymalizacji kodu

Doświadczenie w debugowaniu

Mile widziane:

Doświadczenie w zakresie protokołów komunikacyjnych (GSM,WiFi,BLE)

Doświadczenie z rozwiązaniami dedykowany IoT (NB-IoT, LTE-M, LoRa)

Doświadczenie w implementacji systemów czasu rzeczywistego RTOS

Wiedza w zakresie bezpieczeństwa (SSL,TLS)

Oferujemy:

Bardzo ciekawą atmosferę w szybko rozwijającej się firmie.

Elastyczne godziny pracy

Dużą swobodę działania

Aplikuj, kiedy chcesz

Chcesz u nas pracować, ale nie wpadła Ci w oko żadna z ofert pracy? Wyślij CV i przybliż nam swoje najmocniejsze strony. Zawsze szukamy utalentowanych osób, które mogłyby dołączyć do naszego zespołu.