HomeKarieraStanowiskaKoordynator produkcji
Forma zatrudnienia:

B2B/Contract

Lokalizacja:

Poland

Specjalizacja:

Hardware/R&D

Praca zdalna:

Tak

Obowiązki:
Planowanie produkcji
Koordynacja działań kontroli jakości
Zabezpieczenie niezbędnych komponentów, półproduktów, produktów
Opracowanie wycen i estymacji
Współpraca z dostawcami i podwykonawcami
Planowanie procesów certyfikacji produktów
Dbanie o dostawy produktów do naszych zagranicznych oddziałów

Wymagania:
Biegłe posługiwanie się językiem angielskim
Doświadczenie w planowaniu i zarządzaniu produkcją
Doświadczenie we współpracy z firmami świadczącymi usługi EMS
Doświadczenie w zakresie kontroli jakości

Mile widziane:
Doświadczenie z systemami ERP

Oferujemy:
Bardzo ciekawą atmosferę w szybko rozwijającej się firmie
Elastyczne godziny pracy
Dużą swobodę działania

Aplikuj, kiedy chcesz

Chcesz u nas pracować, ale nie wpadła Ci w oko żadna z ofert pracy? Wyślij CV i przybliż nam swoje najmocniejsze strony. Zawsze szukamy utalentowanych osób, które mogłyby dołączyć do naszego zespołu.