HomeKarieraStanowiskaMid/Senior Inżynier systemów wbudowanych
Forma zatrudnienia:

B2B/Contract

Lokalizacja:

Poland

Specjalizacja:

Hardware/R&D

Praca zdalna:

Nie

Obowiązki:

– Czynne uczestnictwo w badaniach przemysłowych przy tworzeniu sensora mobilnego
– Projektowanie i tworzenie architektury oprogramowania mobilnych sensorów jakości powietrza
– Opracowanie założeń koncepcyjnych i projektowych elektroniki urządzeń
– Programowanie sterowników do urządzeń pomiarowych
– Programowanie algorytmów zbierających i przetwarzających dane
– Programowanie sterowników do modułów komunikacji bezprzewodowej

Wymagania:

– Dobra umiejętność programowania w C/C++,
– Doświadczenie w programowaniu procesorów z rodziny ARM (Cortex M0, M1, M4)
– Znajomość podstawowych protokołów komunikacyjnych (I2C, SPI, UART)
– Podstawy optymalizacji kodu
– Doświadczenie w debugowaniu

Mile widziane:

– Doświadczenie w zakresie protokołów komunikacyjnych (GSM,WiFi,BLE)
– Doświadczenie z rozwiązaniami dedykowany IoT (NB-IoT, LTE-M, LoRa)
– Doświadczenie w implementacji systemów czasu rzeczywistego RTOS
– Wiedza w zakresie bezpieczeństwa (SSL,TLS)

Oferujemy:

– Bardzo ciekawą atmosferę w szybko rozwijającej się firmie
– Elastyczne godziny pracy
– Dużą swobodę działania

Czas zatrudnienia:

6 miesięcy z możliwością przedłużenia umowy

Aplikuj, kiedy chcesz

Chcesz u nas pracować, ale nie wpadła Ci w oko żadna z ofert pracy? Wyślij CV i przybliż nam swoje najmocniejsze strony. Zawsze szukamy utalentowanych osób, które mogłyby dołączyć do naszego zespołu.