HomeKarieraStanowiskaSpecjalista ds. Infrastruktury
Forma zatrudnienia:

B2B/Contract

Lokalizacja:

Poland

Specjalizacja:

Customer Support

Praca zdalna:

Tak

Do naszego krakowskiego biura Airly szukamy osoby, która wesprze firmę od strony technicznej. Osoba ta będzie odpowiedzialna za rozwiązania zarówno software’owe jak i hardware’owe, kwestie bezpieczeństwa oraz rozwiązania sieciowe dla krakowskich pracowników biura, osób pracujących zdalnie w Polsce i za granicą.

        Obowiązki:

  • Analiza logów systemowych oraz identyfikacja potencjalnych problemów systemów komputerowych
  • Implementacja oraz integracja nowych rozwiązań technologicznych
  • Audyt systemów oraz wykonywanie kopii bezpieczeństwa
  • Aktualizacje systemów operacyjnych, konfiguracja oraz zapewnienie ciągłości funkcjonowania rozwiązań IT(HS, Google Workspace, Slack i innych wewnętrznych systemów)
  • Wsparcie onboardingu oraz offboardingu pracowników od strony IT: systemów, sprzętu, dostępów, etc.
  • Pomoc w sprawach technicznych dla pracowników firmy
  • Zapewnienie bezpieczeństwa, dokumentacji przy konfiguracjach systemowych
  • Zapewnienie rozwiązań sieciowych oraz rozwój VPN dla potrzeb firmy; wsparcie ich ciągłego funkcjonowania
  • Zapewnienie funkcjonowania sieci bezprzewodowej(w szczególności aspektów bezpieczeństwa), systemowych rozwiązań oraz programów używanych przez firmę, opieka nad sprzętem firmowym

        Wymagania:

  • Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Samodzielność, odpowiedzialność, chęć pracy zarówno w zespole jak i samodzielnie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność wytłumaczenia skomplikowanych zagadnień osobom bez wiedzy technicznej

  • Udział w prestiżowych projektach, które mają istotny wpływ na poprawę życia ludzi
  • Nieformalną kulturę organizacyjną i przyjazną atmosferę
  • Obszerne możliwości rozwoju i dużą swobodę działania
  • Elastyczne godziny pracy

    Oferujemy:

Aplikuj, kiedy chcesz

Chcesz u nas pracować, ale nie wpadła Ci w oko żadna z ofert pracy? Wyślij CV i przybliż nam swoje najmocniejsze strony. Zawsze szukamy utalentowanych osób, które mogłyby dołączyć do naszego zespołu.