HomeKarieraStanowiskaSpecjalista ds. Wsparcia Klienta
Forma zatrudnienia:

B2B/Contract

Lokalizacja:

Poland

Specjalizacja:

Customer Support

Praca zdalna:

Nie

Opis stanowiska

  •       Prowadzenie aktywnej obsługi klienta i rozwiązywanie problemów
  •       Nadzór nad procesami dziejącymi się w zakresie obowiązków oraz prowadzenie ich ewidencji w CRMie
  •       Zbieranie i analiza feedbacku z prowadzonych procesów (wdrożonych ankiet, aplikacji mobilnych, platformy)
  •       Planowanie działań z klientami zagranicznymi ( terminowa wysyłka produktów, planowanie napraw i instalacji)
  •       Tworzenie pełnej dokumentacji dotyczącej kontaktu z klientem, zwrotów urządzeń, wysyłek

Wymagania

  •       Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  •       Dobra znajomość pakietu MS Office
  •       Oczekujemy samodzielności, odpowiedzialności i inwencji w podejmowaniu działań
  •       Komunikatywność i otwartość w pracy zespołowej
  •       Cierpliwość i rzetelność w podejmowanych działaniach
  •       Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku(mile widziane)

Aplikuj, kiedy chcesz

Chcesz u nas pracować, ale nie wpadła Ci w oko żadna z ofert pracy? Wyślij CV i przybliż nam swoje najmocniejsze strony. Zawsze szukamy utalentowanych osób, które mogłyby dołączyć do naszego zespołu.