HomeKarieraStanowiskaUX/UI Designer
Forma zatrudnienia:

B2B/Contract

Lokalizacja:

Poland

Specjalizacja:

Software/R&D

Praca zdalna:

Tak

Do naszego zespołu produktowego poszukujemy doświadczonego i kreatywnego  UX/UI Designera, który wraz z Product Ownerem będzie pracował nad nowymi oraz ulepszeniem obecnych produktów Airly (web’owych, mobile’owych oraz hardware’owych). Osoba na tym stanowisku będzie silnie współpracowała również z zespołami software’owymi oraz marketingowymi, skupiającymi najlepszych specjalistów z branży.

Obowiązki:

Ścisła współpraca z zespołem Software’owym oraz teamam Marketingowym(oraz grafikiem zespołu Marketingowego)

Przeprowadzanie badań użytkowników pod kątem rozwoju produktów firmy

Tworzenie storyboard-ów, user flow-ów, szkiców projektów, makiet oraz prototypów w celu zdefiniowania funkcjonalności produktu

Tworzenie projektów graficznych, UI oraz innych elementów graficznych od wstępnych pomysłów po implementację dla aplikacji webowych, mobilnych oraz hardware’owych

Rozwiązanie obecnych problemów UX

Przygotowanie oraz wdrożenie użytkowych wytycznych UX

 Wymagania:

Min. 3 lata doświadczenia w pracy z działami software’owymi

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Doświadczenie w tworzeniu produktu – od konceptu po realizację

Zainteresowanie UX/UI – dodatkowe szkolenia, studia, śledzenie najnowszych trendów; podstawowa znajomość HTML/CSS/JS  będzie dodatkowym atutem

Aplikuj, kiedy chcesz

Chcesz u nas pracować, ale nie wpadła Ci w oko żadna z ofert pracy? Wyślij CV i przybliż nam swoje najmocniejsze strony. Zawsze szukamy utalentowanych osób, które mogłyby dołączyć do naszego zespołu.